Skip to main content

Handies Tegija: Ehituskonsultant Ingvar

Seekordne Handies Tegija, ehituskonsultatsioonile spetsialiseerunud Ingvar on oma valdkonnas töötanud juba 10 aastat ning on diplomeeritud ehitusinsener tase 7 kutsetunnistusega. Ehituskonsultandina oskab just tema märgata vigu, mis teistel jäävad märkamata.

Ingvar on Handies rakenduse kaudu teostanud juba mitmeid töid ning on valmis ka sind sinu muredes aitama. Uurisime Ingvarilt tema töö kohta lähemalt ning saime temalt häid soovitusi, mida silmas pidada muuhulgas näiteks uue kodu soetamisel.

Image for post
Ingvar M - Ehituskonsultant

Miks ja millal võib inimestel ehituskonsultanti vaja minna?
Ehituskonsultanti läheb inimesel vaja näiteks ostetava kinnisvara ülevaatamisel, projekteerimise ajal, ehitushanke korraldamisel, ehitamise ajal, garantiiaja lõpul või vajalike rekonstrueerimistööde planeerimisel.

Mida tasub silmas pidada uue kodu ostmisel?
Esmatähtis on hinnata objekti seisukorda adekvaatselt ning mitte lasta emotsioonidel ennast pimestada. Kui Teil puudub varasem kogemus või teadmised kinnisvarast ja selle seisukorra hindamisest, siis soovitan kindlasti pöörduda asjatundja poole.

Milliseid ehitusvigu näete oma töö käigus kõige rohkem?
Uute korterite puhul vead maalri- ja plaatimistöödel, läbiviikude tihendamisel, isoleerimistöödel. Valminud majade puhul ka vead fassaadi- ja katusetöödel. Ehitustööde ajal konsulteerimisel esinevad vead seinast-seina ja laest laeni, midagi konkreetset ei saagi esile tuua.

Millise nõuande annaksid enda klientidele?
Kui ostate korteri uusarendusse, siis arvestage, et kõik kuulutuses esitatud fotod on illustratiivsed ning lõpptulemus — eriti üldaladel ning õuealal — ei pruugi olla selline nagu välja reklaamitakse.

Kuidas on sul Handies rakenduse kasutamine seni läinud?
Väga hästi. Rakendust on mugav kasutada. Tellijad on teenusega rahule jäänud ja soovitanud sõpradele.


Kui ka sinul on käsil uue kodu soetamine või mõni töö, kus võiks vaja minna ehituskonsultandi abi, kontakteeru Ingvariga julgelt läbi Handies rakenduse.
Lisaks Ingvarile on ka paljud teised Tegijad ja kategooriad leitavad Handies mobiilirakendusest, mille leiad nii Google Play’st kui ka App Store’st.

👌 Uuri lähemalt handies.com 👌

Soovid ka oma teenust meie blogis tutvustada?
Võta meiega ühendust emaili teel handies@handies.com või Handies Facebookis.

Comments

Popular posts from this blog

Handies Tegija: IT-hoolduses tegutsev Peeter

Milline võiks välja näha torumehe, õmbleja, elektriku, korstnapühkija, tõlkija või maalri argipäev? Millised on nende ametite võlud või valud Et leida vastused nendele küsimustele ja saada oma ala spetsialistidelt näpunäiteid, saame tuttavaks Handies Tegijate ning nende tööde telgitagustega! Seekord tutvustame IT-aladel tegutsevat Peetrit. Peetril on üle 20 aasta erialast kogemust, õppinud on ta seda kõike nii koolis kui omal käel, mistõttu ei jää ükski väljakutse talle ületamatuks. Arvutiprobleemide või muude IT-küsimuste korral leiad Peetri  Handies rakendusest , valides töö kategooriaks IT-hooldus. Uurisime Peetrilt arvutialaste probleemide kohta, et järgmine kord teaksid kohe, kelle poole oma katkise seadmega pöörduda! 😉 Millised on sagedasemad probleemid, millega seoses inimesed teie poole pöörduvad? Arvuti on katki (päriselt, see on väga hea kirjeldus ja esimene samm), ekraanil ei ole pilti, pilt on valepidi, pilt virvendab, klahvid ei tööta, arvuti teeb imelikku häält, mingid r

Suvekuude 4 peamist tööd, mida kodus ette võtta

Kaua oodatud suvekuud on hea aeg, et võtta ette need tööd ja tegemised, mis koduses majapidamises on tagaplaanile jäänud. Handiese mobiilirakenduse statistika põhjal tutvustame neid Eesti inimeste majapidamise valdkondi, mida tasub just nüüd alustada ja päevakorda võtta.   1. Siseruumide koristustööd Suvekuudel on hea teha suurpuhastust. Koristamist saab ette võtta kas enda kodus, suvilas, maal vanavanemate juures, garaažis või kuuris. Paratamatult koguneb ajaga üleliigseid asju, eriti kui oled põhjalikumat koristamist kaua edasi lükanud, ja ka tolmu. Sisetöödest on kindlasti põhjalikumad tööd vaipade ja mööbli puhastus, akende pesemine, põrandate hooldus. 2. Mööbli kokkupanek Kui oled kodu sisustamas, siis ei ole võõras see olukord, kus uue mööblieseme saad kätte juppidena ja sellele järgneb suurem mõistatuste lahendamine, et see õigesti kokku saada. Võõrad pole ka olukorrad, kus kauaoodatud riiuli osad hoopis seisma jäävad ja ei saagi kohe kasutust. 3. Aiandus ja muruniitmine Iga aia

Uus iduettevõtte loob Eestis sadu uusi töökohti

Handies mobiilirakendus on nagu töömeeste Bolt, millega saab mugavalt tellida endale abilisi erinevate pisitööde lahendamiseks koju, kontorisse, suvilasse, maale vanaema juurde jne. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas. Add caption Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt. “Praegusel ajal on väga oluline toetada ettevõtlike inimesi, kes on valmis oma oskustega meile abiks olema. Kõiki töid ei pea ise oskama ega jõudma. Hoiame kokku ja toetame omasid,” kirjeldab Handiese olulisust tehnoloogiajuht Kaspar Triebstok. “Handies on oma südameasjaks võtnud heade tegijate eest seismise, millega parandada kõigi elukvaliteeti,” lisab Triebstok