Skip to main content

Handies Tegija: Ehituskonsultant Ingvar

Seekordne Handies Tegija, ehituskonsultatsioonile spetsialiseerunud Ingvar on oma valdkonnas töötanud juba 10 aastat ning on diplomeeritud ehitusinsener tase 7 kutsetunnistusega. Ehituskonsultandina oskab just tema märgata vigu, mis teistel jäävad märkamata.

Ingvar on Handies rakenduse kaudu teostanud juba mitmeid töid ning on valmis ka sind sinu muredes aitama. Uurisime Ingvarilt tema töö kohta lähemalt ning saime temalt häid soovitusi, mida silmas pidada muuhulgas näiteks uue kodu soetamisel.

Image for post
Ingvar M - Ehituskonsultant

Miks ja millal võib inimestel ehituskonsultanti vaja minna?
Ehituskonsultanti läheb inimesel vaja näiteks ostetava kinnisvara ülevaatamisel, projekteerimise ajal, ehitushanke korraldamisel, ehitamise ajal, garantiiaja lõpul või vajalike rekonstrueerimistööde planeerimisel.

Mida tasub silmas pidada uue kodu ostmisel?
Esmatähtis on hinnata objekti seisukorda adekvaatselt ning mitte lasta emotsioonidel ennast pimestada. Kui Teil puudub varasem kogemus või teadmised kinnisvarast ja selle seisukorra hindamisest, siis soovitan kindlasti pöörduda asjatundja poole.

Milliseid ehitusvigu näete oma töö käigus kõige rohkem?
Uute korterite puhul vead maalri- ja plaatimistöödel, läbiviikude tihendamisel, isoleerimistöödel. Valminud majade puhul ka vead fassaadi- ja katusetöödel. Ehitustööde ajal konsulteerimisel esinevad vead seinast-seina ja laest laeni, midagi konkreetset ei saagi esile tuua.

Millise nõuande annaksid enda klientidele?
Kui ostate korteri uusarendusse, siis arvestage, et kõik kuulutuses esitatud fotod on illustratiivsed ning lõpptulemus — eriti üldaladel ning õuealal — ei pruugi olla selline nagu välja reklaamitakse.

Kuidas on sul Handies rakenduse kasutamine seni läinud?
Väga hästi. Rakendust on mugav kasutada. Tellijad on teenusega rahule jäänud ja soovitanud sõpradele.


Kui ka sinul on käsil uue kodu soetamine või mõni töö, kus võiks vaja minna ehituskonsultandi abi, kontakteeru Ingvariga julgelt läbi Handies rakenduse.
Lisaks Ingvarile on ka paljud teised Tegijad ja kategooriad leitavad Handies mobiilirakendusest, mille leiad nii Google Play’st kui ka App Store’st.

👌 Uuri lähemalt handies.com 👌

Soovid ka oma teenust meie blogis tutvustada?
Võta meiega ühendust emaili teel handies@handies.com või Handies Facebookis.

Comments

Popular posts from this blog

Uus iduettevõtte loob Eestis sadu uusi töökohti

Handies mobiilirakendus on nagu töömeeste Bolt, millega saab mugavalt tellida endale abilisi erinevate pisitööde lahendamiseks koju, kontorisse, suvilasse, maale vanaema juurde jne. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas.
Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt. “Praegusel ajal on väga oluline toetada ettevõtlike inimesi, kes on valmis oma oskustega meile abiks olema. Kõiki töid ei pea ise oskama ega jõudma. Hoiame kokku ja toetame omasid,” kirjeldab Handiese olulisust tehnoloogiajuht Kaspar Triebstok. “Handies on oma südameasjaks võtnud heade tegijate eest seismise, millega parandada kõigi elukvaliteeti,” lisab Triebstok. Rakendust on…

Kuidas valida endale usaldusväärset töömeest?

Koduste tööde ja tegemiste juures võib teinekord puudu jääda oskustööst, teadmistest ja kogemustest. Näiteks torutoode, elektritööde, ehitustööde jt spetsiifilisemate valdkondade juures. Handiese mobiilirakenduse näitel anname nõu, kuidas valida endale usaldusväärne töömees, et tööd saaks parimal viisil tehtud.
Mõtle läbi, mis tööd on vaja teha Mida täpsemini õnnestub ära kirjeldada ja aru saada, millised mured vajavad koduses majapidamises lahendamist, seda kergem on ka sobiva töö tellimine. Palju segadust ja arusaamatusi võivad tuua just ebaselged kirjeldused, töömahu hindamine ja ootused lõpptulemusele. Kindlasti on teinekord vaja ka konsultatsiooni oma ala spetsialistiga. Kui nii, siis ole selleks avatud ja näiteks küsi mitmelt eksperdilt arvamust. Tunnihind ja tagasiside Töömehe valikul tutvu võimalusel tema taustaga. Kuidas ta ise ennast kirjeldab ja kuidas teised on tema tööga rahul. Ennekõike kvaliteediga, sest kodused tööd soovid saada tehtud hea tasemega ja mitte vaid hinna alus…