Skip to main content

Suvekuude 4 peamist tööd, mida kodus ette võtta

Kaua oodatud suvekuud on hea aeg, et võtta ette need tööd ja tegemised, mis koduses majapidamises on tagaplaanile jäänud. Handiese mobiilirakenduse statistika põhjal tutvustame neid Eesti inimeste majapidamise valdkondi, mida tasub just nüüd alustada ja päevakorda võtta.


 

1. Siseruumide koristustööd

Suvekuudel on hea teha suurpuhastust. Koristamist saab ette võtta kas enda kodus, suvilas, maal vanavanemate juures, garaažis või kuuris. Paratamatult koguneb ajaga üleliigseid asju, eriti kui oled põhjalikumat koristamist kaua edasi lükanud, ja ka tolmu. Sisetöödest on kindlasti põhjalikumad tööd vaipade ja mööbli puhastus, akende pesemine, põrandate hooldus.

2. Mööbli kokkupanek

Kui oled kodu sisustamas, siis ei ole võõras see olukord, kus uue mööblieseme saad kätte juppidena ja sellele järgneb suurem mõistatuste lahendamine, et see õigesti kokku saada. Võõrad pole ka olukorrad, kus kauaoodatud riiuli osad hoopis seisma jäävad ja ei saagi kohe kasutust.

3. Aiandus ja muruniitmine

Iga aiaomaniku suureks rõõmuks on kohe kevadel ees ootavad aiatööd, alustades kiiresti kasvavast murust, lõikust igatsevad puud ja hekid, peenarde ettevalmistus ja istutustööd. Aia suurus ei mängi siin otseselt rolli, sest inimesed kas võtavad seda kui väljakutset või siis kohustust. Lisaks oskused ja teadmised aiandusest.

4. Siseviimistlustööd

Korras kodu on iga pere unistus. Suvisel perioodil tuleb ette neid töid, mis on seotud erinevate pisiasjade parandamise, täiendamise ja lihvimisega. Tööde nimekirjas esineb nii liistude paigaldusi kui ka vannitoa plaatimisi, aknaäärte parandusi, värvitöid, elektritöid jne.

Kõiki töid ei pea kodus ise oskama ega tegema.

Handies mobiilirakendus on kiire ja mugav viis endale sobiva töömehe leidmiseks ja toetab Sind ka kogu tööde tegemise protsessi jooksul. Taustainfo saad ilusti kätte töömehe tutvustuse, tagasiside ja hinnastamise kohta. Lisaks mõõdab rakendus reaalset tööaega, arvete esitamisi ja tasustamist. Süsteem on läbipaistev ja usaldusväärne mõlemale poolele.

👌 Uuri lähemalt handies.com 👌

Soovid ka oma teenust meie blogis tutvustada?
Võta meiega ühendust emaili teel handies@handies.com või Handies Facebookis.

Comments

Popular posts from this blog

Handies Tegija: IT-hoolduses tegutsev Peeter

Milline võiks välja näha torumehe, õmbleja, elektriku, korstnapühkija, tõlkija või maalri argipäev? Millised on nende ametite võlud või valud Et leida vastused nendele küsimustele ja saada oma ala spetsialistidelt näpunäiteid, saame tuttavaks Handies Tegijate ning nende tööde telgitagustega! Seekord tutvustame IT-aladel tegutsevat Peetrit. Peetril on üle 20 aasta erialast kogemust, õppinud on ta seda kõike nii koolis kui omal käel, mistõttu ei jää ükski väljakutse talle ületamatuks. Arvutiprobleemide või muude IT-küsimuste korral leiad Peetri  Handies rakendusest , valides töö kategooriaks IT-hooldus. Uurisime Peetrilt arvutialaste probleemide kohta, et järgmine kord teaksid kohe, kelle poole oma katkise seadmega pöörduda! 😉 Millised on sagedasemad probleemid, millega seoses inimesed teie poole pöörduvad? Arvuti on katki (päriselt, see on väga hea kirjeldus ja esimene samm), ekraanil ei ole pilti, pilt on valepidi, pilt virvendab, klahvid ei tööta, arvuti teeb imelikku häält, mingid r

Uus iduettevõtte loob Eestis sadu uusi töökohti

Handies mobiilirakendus on nagu töömeeste Bolt, millega saab mugavalt tellida endale abilisi erinevate pisitööde lahendamiseks koju, kontorisse, suvilasse, maale vanaema juurde jne. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas. Add caption Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt. “Praegusel ajal on väga oluline toetada ettevõtlike inimesi, kes on valmis oma oskustega meile abiks olema. Kõiki töid ei pea ise oskama ega jõudma. Hoiame kokku ja toetame omasid,” kirjeldab Handiese olulisust tehnoloogiajuht Kaspar Triebstok. “Handies on oma südameasjaks võtnud heade tegijate eest seismise, millega parandada kõigi elukvaliteeti,” lisab Triebstok