Skip to main content

Uus iduettevõtte loob Eestis sadu uusi töökohti

Handies mobiilirakendus on nagu töömeeste Bolt, millega saab mugavalt tellida endale abilisi erinevate pisitööde lahendamiseks koju, kontorisse, suvilasse, maale vanaema juurde jne. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas.

Image for post
Add caption

Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt.
“Praegusel ajal on väga oluline toetada ettevõtlike inimesi, kes on valmis oma oskustega meile abiks olema. Kõiki töid ei pea ise oskama ega jõudma. Hoiame kokku ja toetame omasid,” kirjeldab Handiese olulisust tehnoloogiajuht Kaspar Triebstok. “Handies on oma südameasjaks võtnud heade tegijate eest seismise, millega parandada kõigi elukvaliteeti,” lisab Triebstok.
Rakendust on hea käepärast hoida ka ootamatuteks eriolukordadeks, sest abi võib olla lähemal kui arvata oskaksid. Näiteks kui veetoru lõhkeb või torud on umbes, elektrijuhtmed särisevad ja särtsuvad, auto ei lähe käima või koliseb jne. Ka kõik igapäevased pisitööd nagu akende pesemine, muru niitmine ja koristamine, kuid ka ammu ootele jäänud tegemised nagu remontimised ja värvimised, saavad lahendatud.
Tegijate paremaks kaasamiseks võtab Handies enda peale tööde tellimise korraldamise, aja arvestamise ja arveldamisega seotud sekeldused. Igaüks saab jääda oma liistude juurde ja keskenduda sellele, et iga töö leiaks parimad tegijad ja saaks ka hästi tehtud. Mobiilirakenduse vahendusel teed enda oskused ja võimalused klientide jaoks nähtavaks ning leitavaks.
Handies Solutions OÜ on ettevõtlike eestlaste poolt loodud platvorm, mille idee sai alguse juba 2016. aastal ülikoolipingis ning põhineb 100% Eesti kapitalil. Meeskond on järk-järgult kasvanud, hetkel toimetab kokku 10 liiget. Handies idee taga peitub missioon mõjutada ettevõtlusmaastikku paindlikuma ja hoolivama juhtimis- ning töökultuuri poole, luues mugava ja turvalise teenusplatvormi igapäevaseks kasutamiseks.

Vaata lähemalt: handies.com

Comments

Popular posts from this blog

Handies Tegija: IT-hoolduses tegutsev Peeter

Milline võiks välja näha torumehe, õmbleja, elektriku, korstnapühkija, tõlkija või maalri argipäev? Millised on nende ametite võlud või valud Et leida vastused nendele küsimustele ja saada oma ala spetsialistidelt näpunäiteid, saame tuttavaks Handies Tegijate ning nende tööde telgitagustega! Seekord tutvustame IT-aladel tegutsevat Peetrit. Peetril on üle 20 aasta erialast kogemust, õppinud on ta seda kõike nii koolis kui omal käel, mistõttu ei jää ükski väljakutse talle ületamatuks. Arvutiprobleemide või muude IT-küsimuste korral leiad Peetri  Handies rakendusest , valides töö kategooriaks IT-hooldus. Uurisime Peetrilt arvutialaste probleemide kohta, et järgmine kord teaksid kohe, kelle poole oma katkise seadmega pöörduda! 😉 Millised on sagedasemad probleemid, millega seoses inimesed teie poole pöörduvad? Arvuti on katki (päriselt, see on väga hea kirjeldus ja esimene samm), ekraanil ei ole pilti, pilt on valepidi, pilt virvendab, klahvid ei tööta, arvuti teeb imelikku häält, mingid r

Suvekuude 4 peamist tööd, mida kodus ette võtta

Kaua oodatud suvekuud on hea aeg, et võtta ette need tööd ja tegemised, mis koduses majapidamises on tagaplaanile jäänud. Handiese mobiilirakenduse statistika põhjal tutvustame neid Eesti inimeste majapidamise valdkondi, mida tasub just nüüd alustada ja päevakorda võtta.   1. Siseruumide koristustööd Suvekuudel on hea teha suurpuhastust. Koristamist saab ette võtta kas enda kodus, suvilas, maal vanavanemate juures, garaažis või kuuris. Paratamatult koguneb ajaga üleliigseid asju, eriti kui oled põhjalikumat koristamist kaua edasi lükanud, ja ka tolmu. Sisetöödest on kindlasti põhjalikumad tööd vaipade ja mööbli puhastus, akende pesemine, põrandate hooldus. 2. Mööbli kokkupanek Kui oled kodu sisustamas, siis ei ole võõras see olukord, kus uue mööblieseme saad kätte juppidena ja sellele järgneb suurem mõistatuste lahendamine, et see õigesti kokku saada. Võõrad pole ka olukorrad, kus kauaoodatud riiuli osad hoopis seisma jäävad ja ei saagi kohe kasutust. 3. Aiandus ja muruniitmine Iga aia