Skip to main content

Handies Tegija: IT-hoolduses tegutsev Peeter

Milline võiks välja näha torumehe, õmbleja, elektriku, korstnapühkija, tõlkija või maalri argipäev? Millised on nende ametite võlud või valud

Et leida vastused nendele küsimustele ja saada oma ala spetsialistidelt näpunäiteid, saame tuttavaks Handies Tegijate ning nende tööde telgitagustega!

Seekord tutvustame IT-aladel tegutsevat Peetrit.
Peetril on üle 20 aasta erialast kogemust, õppinud on ta seda kõike nii koolis kui omal käel, mistõttu ei jää ükski väljakutse talle ületamatuks.
Arvutiprobleemide või muude IT-küsimuste korral leiad Peetri Handies rakendusest, valides töö kategooriaks IT-hooldus.

Uurisime Peetrilt arvutialaste probleemide kohta, et järgmine kord teaksid kohe, kelle poole oma katkise seadmega pöörduda! 😉

Image for post

Arvuti on katki (päriselt, see on väga hea kirjeldus ja esimene samm), ekraanil ei ole pilti, pilt on valepidi, pilt virvendab, klahvid ei tööta, arvuti teeb imelikku häält, mingid reklaamid hüppavad üles, arvuti on jube aeglane!!! (see on tänapäeval peamine müügiartikkel), ei lae, laadimistuli ei põle, vajutades nuppu midagi ei juhtu.

 

Enamasti kui inimene ise oskab midagi teha, siis ta teeb selle ära enne, kui minu poole pöördub. Paljudel jääb googeldamisoskusest vajaka või tekib hirm, et keeratakse midagi hullemat kokku. Nii et kui ei taha googeldada või ei julge ise proovida, pöördu targema poole, kellele võib vajalik liigutus olla sõrmenipsu kiirune 😊.

Mis me nendega ikka peale hakkame. Ausad inimesed ei kuritarvita ega pressi raha välja isiklike andmetega ja mitteausatele tuleb lihtsalt politsei kutsuda. Keegi ei garanteeri, et ka ametlikus poes keegi su andmeid ei piilu.

Kui tahad aga väga kindel olla, siis on soovitatav välisele andmekandjale tundlikud andmed ära tõsta, enne kui arvuti spetsialisti kätte anda.
Samas tegelen ma ka andmetaastusega, kui on vaja näiteks just andmeid ketastelt päästa.


Kui arvuti pole füüsiliselt vigastatud, siis enamasti saan kaughaldusega teha üle interneti korda enamus probleemidest. Kui pilt on ees, siis on veel lootust. Kui pilti pole, siis pean käed külge lööma.


Seega, kui ka sinu arvuti teeb veidraid hääli, on hirmus aeglane, ekraan virvendab või on hoopiski must, siis lõpeta oma piinad ning võta kätte telefon, ava Handies mobiilirakendus, otsi üles Peeter ja palu tema abi, et sinu probleemid leiaksid lahenduse võimalikult kiiresti ja mugavalt. 🙂

Kui tahad olla vähemalt sama lahe kui Peeter, tule ka sina julgelt Handies Tegijaks! 😉

Lisaks Peetrile on ka paljud teised Tegijad leitavad Handies mobiilirakendusest, mille leiad nii Google Play’st kui ka App Store’st.
Uuri lähemalt handies.com

Soovid ka oma teenust meie blogis tutvustada? Võta meiega ühendust emaili teel handies@handies.com või Handies Facebookis.

Comments

Popular posts from this blog

Suvekuude 4 peamist tööd, mida kodus ette võtta

Kaua oodatud suvekuud on hea aeg, et võtta ette need tööd ja tegemised, mis koduses majapidamises on tagaplaanile jäänud. Handiese mobiilirakenduse statistika põhjal tutvustame neid Eesti inimeste majapidamise valdkondi, mida tasub just nüüd alustada ja päevakorda võtta.   1. Siseruumide koristustööd Suvekuudel on hea teha suurpuhastust. Koristamist saab ette võtta kas enda kodus, suvilas, maal vanavanemate juures, garaažis või kuuris. Paratamatult koguneb ajaga üleliigseid asju, eriti kui oled põhjalikumat koristamist kaua edasi lükanud, ja ka tolmu. Sisetöödest on kindlasti põhjalikumad tööd vaipade ja mööbli puhastus, akende pesemine, põrandate hooldus. 2. Mööbli kokkupanek Kui oled kodu sisustamas, siis ei ole võõras see olukord, kus uue mööblieseme saad kätte juppidena ja sellele järgneb suurem mõistatuste lahendamine, et see õigesti kokku saada. Võõrad pole ka olukorrad, kus kauaoodatud riiuli osad hoopis seisma jäävad ja ei saagi kohe kasutust. 3. Aiandus ja muruniitmine Iga aia

Uus iduettevõtte loob Eestis sadu uusi töökohti

Handies mobiilirakendus on nagu töömeeste Bolt, millega saab mugavalt tellida endale abilisi erinevate pisitööde lahendamiseks koju, kontorisse, suvilasse, maale vanaema juurde jne. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas. Add caption Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt. “Praegusel ajal on väga oluline toetada ettevõtlike inimesi, kes on valmis oma oskustega meile abiks olema. Kõiki töid ei pea ise oskama ega jõudma. Hoiame kokku ja toetame omasid,” kirjeldab Handiese olulisust tehnoloogiajuht Kaspar Triebstok. “Handies on oma südameasjaks võtnud heade tegijate eest seismise, millega parandada kõigi elukvaliteeti,” lisab Triebstok