Skip to main content

Handies Tegija: IT-hoolduses tegutsev Peeter

Milline võiks välja näha torumehe, õmbleja, elektriku, korstnapühkija, tõlkija või maalri argipäev? Millised on nende ametite võlud või valud

Et leida vastused nendele küsimustele ja saada oma ala spetsialistidelt näpunäiteid, saame tuttavaks Handies Tegijate ning nende tööde telgitagustega!

Seekord tutvustame IT-aladel tegutsevat Peetrit.
Peetril on üle 20 aasta erialast kogemust, õppinud on ta seda kõike nii koolis kui omal käel, mistõttu ei jää ükski väljakutse talle ületamatuks.
Arvutiprobleemide või muude IT-küsimuste korral leiad Peetri Handies rakendusest, valides töö kategooriaks IT-hooldus.

Uurisime Peetrilt arvutialaste probleemide kohta, et järgmine kord teaksid kohe, kelle poole oma katkise seadmega pöörduda! 😉

Image for post

Arvuti on katki (päriselt, see on väga hea kirjeldus ja esimene samm), ekraanil ei ole pilti, pilt on valepidi, pilt virvendab, klahvid ei tööta, arvuti teeb imelikku häält, mingid reklaamid hüppavad üles, arvuti on jube aeglane!!! (see on tänapäeval peamine müügiartikkel), ei lae, laadimistuli ei põle, vajutades nuppu midagi ei juhtu.

 

Enamasti kui inimene ise oskab midagi teha, siis ta teeb selle ära enne, kui minu poole pöördub. Paljudel jääb googeldamisoskusest vajaka või tekib hirm, et keeratakse midagi hullemat kokku. Nii et kui ei taha googeldada või ei julge ise proovida, pöördu targema poole, kellele võib vajalik liigutus olla sõrmenipsu kiirune 😊.

Mis me nendega ikka peale hakkame. Ausad inimesed ei kuritarvita ega pressi raha välja isiklike andmetega ja mitteausatele tuleb lihtsalt politsei kutsuda. Keegi ei garanteeri, et ka ametlikus poes keegi su andmeid ei piilu.

Kui tahad aga väga kindel olla, siis on soovitatav välisele andmekandjale tundlikud andmed ära tõsta, enne kui arvuti spetsialisti kätte anda.
Samas tegelen ma ka andmetaastusega, kui on vaja näiteks just andmeid ketastelt päästa.


Kui arvuti pole füüsiliselt vigastatud, siis enamasti saan kaughaldusega teha üle interneti korda enamus probleemidest. Kui pilt on ees, siis on veel lootust. Kui pilti pole, siis pean käed külge lööma.


Seega, kui ka sinu arvuti teeb veidraid hääli, on hirmus aeglane, ekraan virvendab või on hoopiski must, siis lõpeta oma piinad ning võta kätte telefon, ava Handies mobiilirakendus, otsi üles Peeter ja palu tema abi, et sinu probleemid leiaksid lahenduse võimalikult kiiresti ja mugavalt. 🙂

Kui tahad olla vähemalt sama lahe kui Peeter, tule ka sina julgelt Handies Tegijaks! 😉

Lisaks Peetrile on ka paljud teised Tegijad leitavad Handies mobiilirakendusest, mille leiad nii Google Play’st kui ka App Store’st.
Uuri lähemalt handies.com

Soovid ka oma teenust meie blogis tutvustada? Võta meiega ühendust emaili teel handies@handies.com või Handies Facebookis.

Comments

Popular posts from this blog

Uus iduettevõtte loob Eestis sadu uusi töökohti

Handies mobiilirakendus on nagu töömeeste Bolt, millega saab mugavalt tellida endale abilisi erinevate pisitööde lahendamiseks koju, kontorisse, suvilasse, maale vanaema juurde jne. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas.
Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt. “Praegusel ajal on väga oluline toetada ettevõtlike inimesi, kes on valmis oma oskustega meile abiks olema. Kõiki töid ei pea ise oskama ega jõudma. Hoiame kokku ja toetame omasid,” kirjeldab Handiese olulisust tehnoloogiajuht Kaspar Triebstok. “Handies on oma südameasjaks võtnud heade tegijate eest seismise, millega parandada kõigi elukvaliteeti,” lisab Triebstok. Rakendust on…

Handies Tegija: Ehituskonsultant Ingvar

Seekordne Handies Tegija, ehituskonsultatsioonile spetsialiseerunud Ingvar on oma valdkonnas töötanud juba 10 aastat ning on diplomeeritud ehitusinsener tase 7 kutsetunnistusega. Ehituskonsultandina oskab just tema märgata vigu, mis teistel jäävad märkamata.Ingvar on Handies rakenduse kaudu teostanud juba mitmeid töid ning on valmis ka sind sinu muredes aitama. Uurisime Ingvarilt tema töö kohta lähemalt ning saime temalt häid soovitusi, mida silmas pidada muuhulgas näiteks uue kodu soetamisel.
Miks ja millal võib inimestel ehituskonsultanti vaja minna? Ehituskonsultanti läheb inimesel vaja näiteks ostetava kinnisvara ülevaatamisel, projekteerimise ajal, ehitushanke korraldamisel, ehitamise ajal, garantiiaja lõpul või vajalike rekonstrueerimistööde planeerimisel.
Mida tasub silmas pidada uue kodu ostmisel? Esmatähtis on hinnata objekti seisukorda adekvaatselt ning mitte lasta emotsioonidel ennast pimestada. Kui Teil puudub varasem kogemus või teadmised kinnisvarast ja selle seisukorra hind…

Kuidas valida endale usaldusväärset töömeest?

Koduste tööde ja tegemiste juures võib teinekord puudu jääda oskustööst, teadmistest ja kogemustest. Näiteks torutoode, elektritööde, ehitustööde jt spetsiifilisemate valdkondade juures. Handiese mobiilirakenduse näitel anname nõu, kuidas valida endale usaldusväärne töömees, et tööd saaks parimal viisil tehtud.
Mõtle läbi, mis tööd on vaja teha Mida täpsemini õnnestub ära kirjeldada ja aru saada, millised mured vajavad koduses majapidamises lahendamist, seda kergem on ka sobiva töö tellimine. Palju segadust ja arusaamatusi võivad tuua just ebaselged kirjeldused, töömahu hindamine ja ootused lõpptulemusele. Kindlasti on teinekord vaja ka konsultatsiooni oma ala spetsialistiga. Kui nii, siis ole selleks avatud ja näiteks küsi mitmelt eksperdilt arvamust. Tunnihind ja tagasiside Töömehe valikul tutvu võimalusel tema taustaga. Kuidas ta ise ennast kirjeldab ja kuidas teised on tema tööga rahul. Ennekõike kvaliteediga, sest kodused tööd soovid saada tehtud hea tasemega ja mitte vaid hinna alus…