Skip to main content

Kuidas valida endale usaldusväärset töömeest?

Koduste tööde ja tegemiste juures võib teinekord puudu jääda oskustööst, teadmistest ja kogemustest. Näiteks torutoode, elektritööde, ehitustööde jt spetsiifilisemate valdkondade juures. Handiese mobiilirakenduse näitel anname nõu, kuidas valida endale usaldusväärne töömees, et tööd saaks parimal viisil tehtud.

Image for post
Add caption

Mõtle läbi, mis tööd on vaja teha
Mida täpsemini õnnestub ära kirjeldada ja aru saada, millised mured vajavad koduses majapidamises lahendamist, seda kergem on ka sobiva töö tellimine. Palju segadust ja arusaamatusi võivad tuua just ebaselged kirjeldused, töömahu hindamine ja ootused lõpptulemusele. Kindlasti on teinekord vaja ka konsultatsiooni oma ala spetsialistiga. Kui nii, siis ole selleks avatud ja näiteks küsi mitmelt eksperdilt arvamust.
Tunnihind ja tagasiside
Töömehe valikul tutvu võimalusel tema taustaga. Kuidas ta ise ennast kirjeldab ja kuidas teised on tema tööga rahul. Ennekõike kvaliteediga, sest kodused tööd soovid saada tehtud hea tasemega ja mitte vaid hinna alusel. Kuid ka tunnihind ise on oluline arvestades planeeritavat eelarvet töödele ja seda, et ei maksaks üle.
Kuluarvestus tööde tegemisel
Hea on töömehega kohe rääkida ja kokku leppida tasustamine, nii on koostöö algusest peale läbipaistev ja mõlemale poolele positiivne. Näiteks soovitame kokku leppida tunnihinna, kuidas toimub töötundide mõõtmine ja tasu maksmine. Tööde tegemiseks sobiva aja leidmisel arvesta, et töömehel on ka oma graafik, püüa olla paindlik ning varu tegemisteks piisavalt aega.
Materjalid ja töövahendid
Tööd tellides soovitame kirja panna, kas ja millised tööks vajalikud töövahendid on juba endal olemas, millised peaks leidma töömees või siis tuleb uurida rentimise võimalusi. Rentimisel aga peaks töömehega üle kinnitama, et õiged asjad saavad välja valitud või soovib töömees enda peale võtta vahendite leidmise. Tööde teostamisel võib vaja minna ka täiendavaid materjale, mis samamoodi tuleks eelnevalt koos üle vaadata.
Kõiki töid ei pea kodus ise oskama ega tegema. Handiese mobiilirakendus on kiire ja mugav viis endale sobiva töömehe leidmiseks ja toetab Sind ka kogu tööde tegemise protsessi jooksul. Taustainfo saad ilusti kätte töömehe tutvustuse, tagasiside ja hinnastamise kohta. Lisaks mõõdab rakendus reaalset tööaega, arvete esitamisi ja tasustamist. Süsteem on läbipaistev ja usaldusväärne mõlemale poolele.
Vaata lähemalt: handies.com

Comments

Popular posts from this blog

Uus iduettevõtte loob Eestis sadu uusi töökohti

Handies mobiilirakendus on nagu töömeeste Bolt, millega saab mugavalt tellida endale abilisi erinevate pisitööde lahendamiseks koju, kontorisse, suvilasse, maale vanaema juurde jne. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas.
Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt. “Praegusel ajal on väga oluline toetada ettevõtlike inimesi, kes on valmis oma oskustega meile abiks olema. Kõiki töid ei pea ise oskama ega jõudma. Hoiame kokku ja toetame omasid,” kirjeldab Handiese olulisust tehnoloogiajuht Kaspar Triebstok. “Handies on oma südameasjaks võtnud heade tegijate eest seismise, millega parandada kõigi elukvaliteeti,” lisab Triebstok. Rakendust on…

Handies Tegija: Ehituskonsultant Ingvar

Seekordne Handies Tegija, ehituskonsultatsioonile spetsialiseerunud Ingvar on oma valdkonnas töötanud juba 10 aastat ning on diplomeeritud ehitusinsener tase 7 kutsetunnistusega. Ehituskonsultandina oskab just tema märgata vigu, mis teistel jäävad märkamata.Ingvar on Handies rakenduse kaudu teostanud juba mitmeid töid ning on valmis ka sind sinu muredes aitama. Uurisime Ingvarilt tema töö kohta lähemalt ning saime temalt häid soovitusi, mida silmas pidada muuhulgas näiteks uue kodu soetamisel.
Miks ja millal võib inimestel ehituskonsultanti vaja minna? Ehituskonsultanti läheb inimesel vaja näiteks ostetava kinnisvara ülevaatamisel, projekteerimise ajal, ehitushanke korraldamisel, ehitamise ajal, garantiiaja lõpul või vajalike rekonstrueerimistööde planeerimisel.
Mida tasub silmas pidada uue kodu ostmisel? Esmatähtis on hinnata objekti seisukorda adekvaatselt ning mitte lasta emotsioonidel ennast pimestada. Kui Teil puudub varasem kogemus või teadmised kinnisvarast ja selle seisukorra hind…