Skip to main content

Kuidas valida endale usaldusväärset töömeest?

Koduste tööde ja tegemiste juures võib teinekord puudu jääda oskustööst, teadmistest ja kogemustest. Näiteks torutoode, elektritööde, ehitustööde jt spetsiifilisemate valdkondade juures. Handiese mobiilirakenduse näitel anname nõu, kuidas valida endale usaldusväärne töömees, et tööd saaks parimal viisil tehtud.

Image for post
Add caption

Mõtle läbi, mis tööd on vaja teha
Mida täpsemini õnnestub ära kirjeldada ja aru saada, millised mured vajavad koduses majapidamises lahendamist, seda kergem on ka sobiva töö tellimine. Palju segadust ja arusaamatusi võivad tuua just ebaselged kirjeldused, töömahu hindamine ja ootused lõpptulemusele. Kindlasti on teinekord vaja ka konsultatsiooni oma ala spetsialistiga. Kui nii, siis ole selleks avatud ja näiteks küsi mitmelt eksperdilt arvamust.
Tunnihind ja tagasiside
Töömehe valikul tutvu võimalusel tema taustaga. Kuidas ta ise ennast kirjeldab ja kuidas teised on tema tööga rahul. Ennekõike kvaliteediga, sest kodused tööd soovid saada tehtud hea tasemega ja mitte vaid hinna alusel. Kuid ka tunnihind ise on oluline arvestades planeeritavat eelarvet töödele ja seda, et ei maksaks üle.
Kuluarvestus tööde tegemisel
Hea on töömehega kohe rääkida ja kokku leppida tasustamine, nii on koostöö algusest peale läbipaistev ja mõlemale poolele positiivne. Näiteks soovitame kokku leppida tunnihinna, kuidas toimub töötundide mõõtmine ja tasu maksmine. Tööde tegemiseks sobiva aja leidmisel arvesta, et töömehel on ka oma graafik, püüa olla paindlik ning varu tegemisteks piisavalt aega.
Materjalid ja töövahendid
Tööd tellides soovitame kirja panna, kas ja millised tööks vajalikud töövahendid on juba endal olemas, millised peaks leidma töömees või siis tuleb uurida rentimise võimalusi. Rentimisel aga peaks töömehega üle kinnitama, et õiged asjad saavad välja valitud või soovib töömees enda peale võtta vahendite leidmise. Tööde teostamisel võib vaja minna ka täiendavaid materjale, mis samamoodi tuleks eelnevalt koos üle vaadata.
Kõiki töid ei pea kodus ise oskama ega tegema. Handiese mobiilirakendus on kiire ja mugav viis endale sobiva töömehe leidmiseks ja toetab Sind ka kogu tööde tegemise protsessi jooksul. Taustainfo saad ilusti kätte töömehe tutvustuse, tagasiside ja hinnastamise kohta. Lisaks mõõdab rakendus reaalset tööaega, arvete esitamisi ja tasustamist. Süsteem on läbipaistev ja usaldusväärne mõlemale poolele.
Vaata lähemalt: handies.com

Comments

Popular posts from this blog

Handies Tegija: IT-hoolduses tegutsev Peeter

Milline võiks välja näha torumehe, õmbleja, elektriku, korstnapühkija, tõlkija või maalri argipäev? Millised on nende ametite võlud või valud Et leida vastused nendele küsimustele ja saada oma ala spetsialistidelt näpunäiteid, saame tuttavaks Handies Tegijate ning nende tööde telgitagustega! Seekord tutvustame IT-aladel tegutsevat Peetrit. Peetril on üle 20 aasta erialast kogemust, õppinud on ta seda kõike nii koolis kui omal käel, mistõttu ei jää ükski väljakutse talle ületamatuks. Arvutiprobleemide või muude IT-küsimuste korral leiad Peetri  Handies rakendusest , valides töö kategooriaks IT-hooldus. Uurisime Peetrilt arvutialaste probleemide kohta, et järgmine kord teaksid kohe, kelle poole oma katkise seadmega pöörduda! 😉 Millised on sagedasemad probleemid, millega seoses inimesed teie poole pöörduvad? Arvuti on katki (päriselt, see on väga hea kirjeldus ja esimene samm), ekraanil ei ole pilti, pilt on valepidi, pilt virvendab, klahvid ei tööta, arvuti teeb imelikku häält, mingid r

Suvekuude 4 peamist tööd, mida kodus ette võtta

Kaua oodatud suvekuud on hea aeg, et võtta ette need tööd ja tegemised, mis koduses majapidamises on tagaplaanile jäänud. Handiese mobiilirakenduse statistika põhjal tutvustame neid Eesti inimeste majapidamise valdkondi, mida tasub just nüüd alustada ja päevakorda võtta.   1. Siseruumide koristustööd Suvekuudel on hea teha suurpuhastust. Koristamist saab ette võtta kas enda kodus, suvilas, maal vanavanemate juures, garaažis või kuuris. Paratamatult koguneb ajaga üleliigseid asju, eriti kui oled põhjalikumat koristamist kaua edasi lükanud, ja ka tolmu. Sisetöödest on kindlasti põhjalikumad tööd vaipade ja mööbli puhastus, akende pesemine, põrandate hooldus. 2. Mööbli kokkupanek Kui oled kodu sisustamas, siis ei ole võõras see olukord, kus uue mööblieseme saad kätte juppidena ja sellele järgneb suurem mõistatuste lahendamine, et see õigesti kokku saada. Võõrad pole ka olukorrad, kus kauaoodatud riiuli osad hoopis seisma jäävad ja ei saagi kohe kasutust. 3. Aiandus ja muruniitmine Iga aia

Uus iduettevõtte loob Eestis sadu uusi töökohti

Handies mobiilirakendus on nagu töömeeste Bolt, millega saab mugavalt tellida endale abilisi erinevate pisitööde lahendamiseks koju, kontorisse, suvilasse, maale vanaema juurde jne. Lisaks annab rakendus võimaluse oma oskusi rahaks pöörata ja seda üle Eesti, igas piirkonnas. Add caption Handies on platvorm, mis viib kokku need, kes otsivad abilisi erinevatel kodustel töödel ja need, kes on oma ala meistrid ning muidu tublid tegijad. Seda alustades sisetöödest, välitöödest, koristustöödest, transpordist, kuni ilu- ja teiste mugavusteenusteni välja. Valdkondade ja tööde osas otseseid piire ei ole ning nimekiri täieneb pidevalt. “Praegusel ajal on väga oluline toetada ettevõtlike inimesi, kes on valmis oma oskustega meile abiks olema. Kõiki töid ei pea ise oskama ega jõudma. Hoiame kokku ja toetame omasid,” kirjeldab Handiese olulisust tehnoloogiajuht Kaspar Triebstok. “Handies on oma südameasjaks võtnud heade tegijate eest seismise, millega parandada kõigi elukvaliteeti,” lisab Triebstok